obrazek_pozadi obrazek_pozadi

Kapacita ubytování:

Ubytování až 9 osob (4+4+1). Apartmán pohodlně ubytuje dvě 4člené rodiny, případně ubytuje rodinu s babičkou, se soukromým pro rodiče.

Cena za noc

2 390 ,- Kč (cca 96 € eur)

V období od 15. 12. 2014 do 31. 3. 2015 poskytujeme pouze týdenní pobyty s možným nástupem sobota nebo neděle a ukončení pobytu od pátku do neděle dle individuální domluvy.

Stravování

Stravování není zajišťováno. V apartmánu je však k dispozici plně vybavená kuchyně. Možnost stravování v nedaleké restauraci Stopa.

Poloha a dosažitelnost:

Apartmán Horský svět se nachází v atraktivní lokalitě 1050m.n.m, přímo v centru Krkonoš. Vlastní parkování v podzemních garážich... 50m od apartmánu lyžařský areál "Medvědín - Špindlerův Mlýn", 100m od apartmánu stadión pro běžecké lyžování, dětská lyžařská škola, nástupní místo na hřebenové cesty a cíle (Zlaté návrší, Labská bouda, pramen Labe...)

Vybavení a služby:

Kuchyň, obývací místnost, ložnice 4lůžka pokoj 4lůžka, soc.zařízení, WC, balkón.(spaní 4+4+1) Vlastní garážové stání v podzemních garážích. Ski box pro úschovu lyží a sportovních potřeb, možnost zapůjčení ZIPFY carvingových bob... O vše ostatní se postará Krakonoš ... vyjmečná lokalita pro milovníky hor, sjezdového i běžeckého lyžovaní, sáňkování a stavění sněhuláků :). A pak billiard (kulečník) a infrasauna:) ...NOVĚ ...

Rekreace a služby v okolí:

TOP LOKALITA :) Která Vám dá více? Špindlerův Mlýn (krytý bazén, cukrárna, Adventure park, bobova dráha, stačí sjet Medvědín :-) ), Medvědín (3km dlouhá, upravená sjezdovka, stačí nasednout na kotvu a vyjet na hřeben), Zlaté návrši, Hančova mohyla, Labské vodopády, Pramen řeky Labe, Labská bouda, skiareál Medvědin, bežecký areál Horní Mísečky, dětský park "Loučky M1"

Turistické zajímavosti v okolí:

Horní Mísečky, Medvědín, Špindlerův Mlýn, Kotelní jámy, Labská přehrada

A mnoho dalších najdete na průvodci Horních Míseček

Obrázky

Kuchyně:

kuchyne

Horní Ložnice (ve druhém patře):

horni_loznicehorni_loznice

Dolní Ložnice:

dolni_sloznice

Sociální zařízení:

Záchod Koupelna

Výhled z balkónu

balko

Medvědín:

(2013)

Medvědín lanovka Medvědín Medvědín výhled